Контактирајте нас


Јоифорце Индустриал


Адреса:Но.96, Ксиангкинг Рд., Торцх Хи-тецх индустријска зона, Ксианган, Ксиамен, Кина

Тел:+86-592-5864569

Мобилни:+86-13859992206

Емаил:инфо@јоифорце.цом

Веб сајт:ввв.јоифорце.цом


Канцеларија за Русију


Адреса:650000, Кемерово, Проспект Советски 9А, Русија

Контакт особа:господин Игор Вороњин

Мобилни:+7-904-376-69-01

Емаил:иворонин@лист.ру       ру@јоифорце.цом

Пошаљи упит